Hledáte přepravu osob za nejlepší cenu? V tom případě čtěte dál!

Hledáte přepravu osob za nejlepší cenu? V tom případě čtěte dál!

Hledáte odvoz jen pro sebe nebo větší skupinu osob? Dopravomat Vám pomůže najít pronájem vozidel s řidičem od osobních aut přes minibusy až po velké zájezdové autobusy.

Co je to Dopravomat.cz?

Dopravomat.cz je český portál, který Vám pomůže jednoduše porovnat nabídky pro Vaši cestu od desítek dopravců v rámci České Republiky. Rychle tak najdete nejvýhodnější dopravu na požadované místo. Je určený jak pro běžné občany tak pro firmy, školy či sportovní týmy. Každý si tu najde svoje.

Jak to celé funguje?

Na webu www.Dopravomat.cz vyplníte Vaší poptávku na přepravu a odešlete ji. Portál vaší poptávku zašle zaregistrovaným dopravcům, kteří na ni budou reagovat s nabídkou ceny. Vy tak získáte hned několik nabídek od dopravců z Vašeho okolí. Každá bude obsahovat fotografii vozidla, cenu za přepravu, vybavení a krátký popis. Pak si jen vyberete tu, která se Vám zamlouvá nejvíce a přijmete ji. Poté Vás portál propojí napřímo s dopravcem a společně doladíte všechny detaily ohledně Vaší cesty. Poptání přepravy je samozřejmě zdarma.

Pro koho je portál určený?

Pro všechny, kteří nechtějí ztrácet čas hledáním, poptáváním dopravců a rádi se rychle dostanou k té nejvýhodnější nabídce. A jak říká sám ředitel Dopravomatu Jiří Hocke: „Krása Dopravomatu je v jeho rozmanitosti: Potřebujete osobní auto na nákup do vedlejšího města nebo luxusní SUV pro Vaše firemní klienty? Žádný problém! Nejvíce však naše služby využívají skupiny, které mají zájem o pronájem minibusů či autobusů s řidičem a právě těmto zákazníkům může portál ušetřit i desetitisíce korun.

Klienti tedy nejčastěji využívají portál pro zajištění těchto typů dopravy:

  • Odvoz škol na výlet nebo lyžařský výcvik
  • Přeprava sportovních týmů na zápasy a soustředění
  • Převoz na svatby, večírky a rozlučky se svobodou
  • Levnější náhrada taxi na menší i větší vzdálenosti
  • A mnoho dalšího

Poptejte převoz osob zdarma na www.dopravomat.cz

Vydáno: 21.05.2020

TOPlist
Neustále přidáváme trasy